Velkommen til Linderud/Linje 5 Håndball



Vi tilbyr trening for alle barn fra 6 år og oppover.


Ønsker du å prøve deg hos oss?
Ta kontakt med en av laglederne våre:

Lag:Kontaktperson:Epost:Telefon:
Håndballskolen
Birgitte Undlibirgbirgersen@gmail.com
92013440
J09/10 (født 2011/2012)Maria Kvanmo
mariakvanmo@gmail.com95805579
J11 (født 2010)Anette Smestadanette.smestad@gmail.com
97526197
J12 (født 2009)Siw Kjørsviksiw.kjorsvik@gmail.com
90140395
J13 (født 2008)Hege Almerudhegealmerud@hotmail.com91142603
J14/15 (født 2006/2007)Birgitte Undlibirgbirgersen@gmail.com92013440
Jenter junior (født 2002/2003/2004/2005)Patrick Rowlandspatrick.rowlands@gmail.com92427398
Damer 3. og 5. divPatrick Rowlands
patrick.rowlands@gmail.com
92427398
Damer 4. divMaiken Forsbergmaik1_91@hotmail.com93247133
G08/09 (født 2012/2013)Hege Almerudhegealmerud@hotmail.com
91142603
G10 (født 2011)
Lene Os Johannesen
leneosjoh@gmail.com
41928851
G11 (født 2010)Heidi Jakobsenheidi.jako@gmail.com41509924
G12/13 (født 2008/2009)Tone Løvsæth Lærketonedottno@gmail.com98839292
G14 (født 2007)Gunilla Steen Lundegunillalunde78@gmail.com98212763
G15/16 (født 2005/06)Morten Ditlevsenmorten.ditlevsen@hotmail.com97021088
Gutter junior (født 2002/2003/2004)Lene Aasenl.aasen@live.no9011900
Herrer 2. divTommy Skjelstad
skjelstad@solskjermingsgruppen.no
92211146
Herrer 5. divMorten Hagan Blokkdalmblokkdal@gmail.com93280953

Treningstidene for de ulike lagene finner du her: Treningstider (linderudil.no) 


Andre spørsmål? Ta kontakt med:

Eirin Berg - sportssjef håndball
Send en epost til sportssjef@linderudil.no

Mobil: +47 936 37 320


Dommerregninger skal sendes til: linderud@ronhandball.no 








Instagram #linje5handball