Velkommen til Linderud/Linje 5 Håndball



Vi tilbyr trening for alle barn fra 6 år og oppover.


Ønsker du å prøve deg hos oss?
Ta kontakt med en av trenerne våre:

Lag:Kontaktperson:Epost:Telefon:
Håndballskolen

linje5@hotmail.com
J09/10 (født 2011/2012)Eli Korsmoelikorsmo@gmail.com97147344
J11 (født 2010)Embla Kristoffersen Sjøvoll
emblasjkr@gmail.com
40606510
J12 (født 2009)Tea Kjørsvik Møllerud
teamollerud02@gmail.com
45285397
J13 (født 2008)Hege Almerudhegealmerud@hotmail.com91142603
J14/15 (født 2006/2007)Birgitte Undlibirgbirgersen@gmail.com92013440
Jenter junior (født 2002/2003/2004/2005)Patrick Rowlandspatrick.rowlands@gmail.com92427398
G09/10 (født 2011/2012)Lene Os Johannesenleneosjoh@gmail.com41928851
G11 (født 2010)Heidi Jakobsenheidi.jako@gmail.com41509924
G12 (født 2009)Tone Løvsæth Lærketonedottno@gmail.com98839292
G13 (født 2008)


G14 (født 2007)


G15 (født 2006)Tommy Skjelstadskjelstad@solskjermingsgruppen.no92211146
Gutter junior (født 2002/2003/2004)


Treningstidene for de ulike lagene finner du her: Treningstider (linderudil.no)


Vi har også seniorlag både for damer (3., 4. og 5. div) og herrer. (2., 4. og 5. div).


Andre spørsmål? Ta kontakt med:

Oda Sjøvoll - leder håndball
Send en epost til handball@linderudil.no,
Mobil: +47 971 11 678


Dommerregninger skal sendes til: linderud@ronhandball.no 








Instagram #linje5handball

Levert av IdrettenOnline