Velkommen til Linderud/Linje 5 Håndball



Vi tilbyr trening for alle barn fra 6 år og oppover.


Ønsker du å prøve deg hos oss?
Ta kontakt med en av trenerne våre:

Lag:Kontaktperson:Epost:Telefon:
Håndballskolen
Embla Kristoffersen Sjøvollemblasjkr@gmail.com40606510
J09 (født 2011)Eli Korsmoelikorsmo@gmail.com97147344
J10/11 (født 2009/2010)Tea Kjørsvik Møllerudteamollerud02@gmail.com45285397
J12 (født 2008)Hege Almerudhegealmerud@hotmail.com91142603
J13/14 (født 2006/2007)Birgitte Undlibirgbirgersen@gmail.com92013440
J16 (født 2004/2005)Patrick Rowlandspatrick.rowlands@gmail.com92427398
G08/09 (født 2011/2012)Lene Os Johannesenleneosjoh@gmail.com41928851
G10 (født 2010)Heidi Jakobsenheidi.jako@gmail.com41509924
G11/12 (født 2008/2009)Tone Løvsæth Lærketonedottno@gmail.com98839292
G13 (født 2007)Marius Reltemariusrelte@hotmail.com91699744
G14 (født 2006)Tommy Skjelstadskjelstad@solskjermingsgruppen.no92211146

Treningstidene for de ulike lagene finner du her: Treningstider (linderudil.no)


Vi har også junior- og seniorlag både for damer og herrer.


Andre spørsmål? Ta kontakt med:

Oda Sjøvoll - leder håndball
Send en epost til handball@linderudil.no,
Mobil: +47 971 11 678


Dommerregninger skal sendes til: linderud@ronhandball.no 








Instagram #linje5handball

Levert av IdrettenOnline